01

Kim jesteśmy?

Wiemy jak ważny jest ciągły rozwój i zaangażowanie w oczekiwania Klientów. Nie stoimy w miejscu. Indywidualna, spersonalizowana odzież to  w dzisiejszych czasach wizytówka i świetna reklama firmy.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy odpowiedni dział, zajmujący się tworzeniem tego typu produktu. Jesteśmy w stanie wykonać każdą część garderoby  z dowolnym projektem, dopieszczając szczegóły. U nas mogą Państwo wybrać materiał, kolor nici zamka dodatków, czy spersonalizować metkę.  Pracujemy różnymi metodami, od drobnych
nadruków z folii flex po sitodruk, czy odzież  sublimowaną typu full print. Proponujemy szerokie spektrum działania i wiele możliwości.

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi,  firmami / instytucjami, jak również sportowcami, czy zespołami muzycznymi. Tworzymy projekty na
podstawie Państwa sugestii i wymagań. Jeśli zależy  Państwu na oryginalnej formie promocji Waszej firmy, a jednocześnie chcecie, aby projektem i wykonaniem zajęła się jedna firma – Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

02

Nasza praca.

Chcesz zobaczyć więcej naszych realizacji?
Złap obrazek i przesuń.

03

Co robimy?

Haft
komputerowy.

Druk
sublimacyjny.

Druk DTG.

Sitodruk.

Szycie.

04

Na jakim sprzęcie pracujemy?

KONTAKT

Poznajmy się.

DRUKARNIA

Marii Skłodowskiej-Curie 10
35-036 Rzeszów

AGENCJA MARKETINGOWA

Baczyńskiego 6
35-210 Rzeszów

+48 604 280 915

KONTAKT

Poznajmy się.

DRUKARNIA

Marii Skłodowskiej-Curie 10
35-036 Rzeszów

AGENCJA MARKETINGOWA

ul. Zawiszy Czarnego 23a
35-083 Rzeszów

Przewiń na górę